Homogenizatory perystaltyczne, MiniMix®100 W CC
Treść:
1
Numer produktu:
6241090
Informacje dot. produktu "Homogenizatory perystaltyczne, MiniMix®100 W CC"
Homogenizatory perystaltyczne MiniMix® 100 z serii BagMixer® zapewniają szybkie i dokładne rozdrabnianie małych objętości próbek. Dzięki regulowanym łopatkom homogenizacja jest dokładniejsza i bardziej wydajna. Odpowiednie do analiz: medycznych, weterynaryjnych i mikrobiologicznych. Z przeszklonymi drzwiami.
| Ciężar: | 11.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 369 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. pojemność: | 80 ml |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. pojemność: | 5 ml |
| Numer artykułu producenta: | 013.230 |
| Pojemność: | 5 ... 80 ml |
| Szerokość: | 200 mm |
| Typ: | MiniMix® 100 W CC |
| UNSPSC: | 41101518 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 369 x 202 mm |
| Wysokość: | 202 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |