Generator ultradźwięków GM 5200
Treść:
1
Numer produktu:
4686327
Informacje dot. produktu "Generator ultradźwięków GM 5200"
Generator ultradźwięków przekształca napięcie sieciowe o niskiej częstotliwości w napięcie o wysokiej częstotliwości. W połączeniu z kompatybilnym przetwornikiem ultradźwiękowym i sonotrodą nadaje się do homogenizacji, deaglomeracji, emulgowania, zawieszania, przyspieszania reakcji chemicznych lub rozbijania komórek, bakterii, grzybów lub zarodników.
Kompatybilny przetwornik ultradźwiękowy i sonotrody należy zamawiać osobno.
- Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego
- 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy z intuicyjną, przyjazną dla użytkownika obsługą
- Wyświetlanie i kontrola wszystkich ustawionych parametrów programu pracy
- Indywidualna regulacja amplitudy i interwału impulsów
- Możliwość zapisania 8 programów
- Timer lub praca ciągła
- Interfejs USB i Ethernet
- Dla wszystkich przetworników ultradźwiękowych SONOPULS z serii UW 5000
Kompatybilny przetwornik ultradźwiękowy i sonotrody należy zamawiać osobno.
| Amplituda: | 10 ... 100 % |
|---|---|
| Ciężar: | 3.1 kg |
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 20 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 380 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Maks. Amplituda: | 100 % |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Min. amplituda: | 10 % |
| Moc znamionowa: | 200 W |
| Numer artykułu producenta: | 3736 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 195 mm |
| Typ: | GM 5200 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 195 x 380 x 215 mm |
| Wysokość: | 215 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |