Gel electrophoresis tank proPAGE 2, gel thickness 0.75 mm | Type: proPAGE 2
Treść:
1
Numer produktu:
4696894
Informacje dot. produktu "Gel electrophoresis tank proPAGE 2, gel thickness 0.75 mm | Type: proPAGE 2"
| Grubość żelu: | 0.75 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 130 mm |
| Głębokość żelu: | 73 mm |
| Maks. liczba próbek: | 30 |
| Maks. liczba żeli: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | CVS82BSYS0.75 |
| Pojemność nominalna: | 700 ml |
| Szerokość: | 180 mm |
| Szerokość żelu: | 83 mm |
| Typ: | proPAGE 2 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 180 x 130 x 160 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Żel: | 83 x 73 mm |