Filtry z włókna szklanego, klasa GF 6, krążki
Treść:
200
Numer produktu:
9068499
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego, klasa GF 6, krążki"
Wszystkie filtry z mikrowłókien szklanych firmy Whatman charakteryzują się dużą szybkością filtrowania, wysoką pojemnością i dużą sprawnością zatrzymywania cząstek. Wytwarzane są bez użycia materiałów wiążących z czystego szkła borokrzemowego (za wyjątkiem filtrów GF6 i GF9). Są odpowiednie dla filtracji grawitacyjnej i pod niewielkim podciśnieniem. Filtracja znacznie szybsza niż dla konwencjonalnych filtrów z bibuł celulozowych. Wydajne zatrzymywanie cząstek o rozmiarach rzędu mikronów. Muszą być używane w formie płaskiej. Idealne do stosowania na perforowanych lejkach typu Buchnera (nie stosować na lejkach ze spiekami szklanymi). Mogą być używane do 500 °C.
Wg Herzberga.
| Ciężar: | 80 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.35 mm |
| Max. Prędkość filtracji: | 200 s |
| Numer artykułu producenta: | 10370002 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Typ: | GF 6 |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Ø: | 50 mm |