Filtry z włókna szklanego ze spoiwem nieorganicznym
Treść:
100
Numer produktu:
4006668
Informacje dot. produktu "Filtry z włókna szklanego ze spoiwem nieorganicznym"
Polecane do analizy środowiskowej i kontroli zarówno zanieczyszczeń powietrza jak i wody.
Czas filtracji według Gurley'a
- Wykonane w 100% z borokrzemowych włókien szklanych ze spoiwem
- Filtry z włókna szklanego wychwytują drobne cząstki do 1 µm w cieczach, powietrzu, gazach i aerozolach, przy czym pochłaniane są nawet od 0,3 do 0,5 µm.
- Niezwykle niska zawartość metali ziem alkalicznych
- Stabilność chemiczna: Utrzymuje wszystkie swoje właściwości w kontakcie z roztworami kwasów (z wyjątkiem kwasu fluorowodorowego) i roztworami zasadowymi w umiarkowanych stężeniach
- Trwałe do 500°C
- Analiza grawimetryczna zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych w wodzie i ściekach zgodnie z normami DIN 38409 i EN 872 (cząstki zawieszone)
- Pomiary imisji, pomiary pyłu w powietrzu i gazach, monitorowanie skuteczności filtracji i odpylania, monitorowanie powietrza do spalania w elektrowniach oraz w metalurgii i hutnictwie
- Pomiar uwalniania pyłu w miejscu pracy i procesach produkcyjnych oraz oczyszczanie powietrza w komorze
- Pomiar scyntylacji
Czas filtracji według Gurley'a
| Ciężar: | 80 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.35 mm |
| Max. Prędkość filtracji: | 40 s |
| Numer artykułu producenta: | GF6025 |
| Prędkość filtracji: | 0 |
| Segregator: | Nieorganiczny |
| Typ: | GF 6 |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Ø: | 25 mm |