Filtry wstępne z włókna szklanego, typ 134
Treść:
200
Numer produktu:
9053702
Informacje dot. produktu "Filtry wstępne z włókna szklanego, typ 134"
Spoiwo - lateks akrylowy (od 4 do 6%, oznaczany analizą spaleniową).
Filtry o innych rozmiarach dostępne na życzenie.
Filtry o innych rozmiarach dostępne na życzenie.
| Ciężar: | 73 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.39 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 180 °C |
| Numer artykułu producenta: | 13400--13------S |
| Segregator: | Organiczny |
| Typ: | 134 |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Ø: | 13 mm |