Filtry wstępne z włókna szklanego, typ 134, bez spoiwa
Treść:
500
Numer produktu:
9053770
Informacje dot. produktu "Filtry wstępne z włókna szklanego, typ 134, bez spoiwa"
Filtry o innych rozmiarach dostępne na życzenie.
| Ciężar: | 88 g/m² |
|---|---|
| Grubość: | 0.44 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 500 °C |
| Numer artykułu producenta: | 13440--50------Q |
| Segregator: | Bez |
| Typ: | 134 |
| UNSPSC: | 41104918 |
| Ø: | 50 mm |