Elektrody ORP, zestaw startowy, do PrimeLab 2.0
Treść:
1
Numer produktu:
4686960
Informacje dot. produktu "Elektrody ORP, zestaw startowy, do PrimeLab 2.0"
Do pomiarów roztworów wodnych w badaniach, monitoringu środowiska i kontroli jakości.
elektroda ORP, 20 ml roztworu kalibracyjnego (ORP +468 mV), 10 ml roztworu KCI, kabel USB typu-C, ProbeBOX 1.0, walizka transportowa, instrukcja obsługi
- Elektroda plastikowa
- Zawiera platynowy krążek (Φ 0.8 × 3 mm)
- Zakres pomiarowy: ± 2000 mV
- Automatyczne rozpoznawanie podłączonych elektrod
- Synchronizacja poprzez LabCOM®, chmurę LabCOM® (opcjonalnie i bezpłatnie)
- ProbeBOX 1.0 do podłączenia elektrod do PrimeLab 2.0
elektroda ORP, 20 ml roztworu kalibracyjnego (ORP +468 mV), 10 ml roztworu KCI, kabel USB typu-C, ProbeBOX 1.0, walizka transportowa, instrukcja obsługi
| Czujnik materiału: | Platynowy |
|---|---|
| Czujnik temperatury: | Bez |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Numer artykułu producenta: | PL2SP-ELORPPCATC |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Zakres mV: | ±2000 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Plastik |