Czasze grzejne, seria KM-GH
Treść:
1
Numer produktu:
9642445
Informacje dot. produktu "Czasze grzejne, seria KM-GH"
Czasze grzejne LabHEAT® do kolb okrągłodennych. Kształt identyczny jak serii KM-G, ale element grzejny wykonany z odpornego termicznie włókna kwarcowego (odporność termiczna do 900 °C). Dostarczane z przewodem o dł. 1,5 m zakończonym wtyczką z uziemieniem. Część modeli posiada więcej niż jedną strefę grzania i stosowny kontroler. Wyposażone w detektor RCD (Residual Current Detection).
| Liczba punktów grzania: | 1 |
|---|---|
| Liczba stref grzewczych: | 2 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 900 °C |
| Moc znamionowa: | 1800 W |
| Numer artykułu producenta: | 96204000 |
| Objętość zbiornika: | 4000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (Ø x wys.): | 300 x 160 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC |
| Z funkcją mieszania: | Nie |
| Ø: | 300 mm |
| Ø Zbiornika: | 207 mm |