Czasze grzejne, seria KM-G
Treść:
1
Numer produktu:
9642401
Informacje dot. produktu "Czasze grzejne, seria KM-G"
Czasze grzejne LabHEAT® do kolb okrągłodennych. Elastyczny element grzejny owinięty włóknem szklanym. Modele o poj. 500 ml i większe posiadają w dnie otwór o śred. 60 mm. Maks. temp. 450 °C. Dostarczane z przewodem o dł. 1,5 m zakończonym wtyczką z uziemieniem. Część modeli posiada więcej niż jedną strefę grzania i stosowny kontroler. Wyposażone w detektor RCD (Residual Current Detection).
| Liczba punktów grzania: | 1 |
|---|---|
| Liczba stref grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Moc znamionowa: | 65 W |
| Numer artykułu producenta: | 95000025 |
| Objętość zbiornika: | 25 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (Ø x wys.): | 110 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC |
| Z funkcją mieszania: | Nie |
| Ø: | 110 mm |
| Ø Zbiornika: | 41 mm |