Cyrkulatory z chłodzeniem seria CORIO™ CD
Treść:
1
Numer produktu:
4710157
Informacje dot. produktu "Cyrkulatory z chłodzeniem seria CORIO™ CD"
Cyrkulatory chłodnicze nadają się do wewnętrznych i zewnętrznych zastosowań w temperaturach standardowych, jak również do rutynowych prac w laboratoriach i przemyśle.
Cyrkulatory chłodnicze nadają się do wewnętrznych i zewnętrznych zastosowań w temperaturach standardowych, jak również do rutynowych prac w laboratoriach i przemyśle.
- Jasny, biały, czytelny wyświetlacz
- Łatwe przełączanie pompy pomiędzy obiegiem wewnętrznym i zewnętrznym
- Złącza pomp zewnętrznych (M16x1)
- Przyłącze USB
- Oszczędzająca miejsce konstrukcja wężownicy chłodzącej zapewnia więcej przestrzeni użytkowej w zbiorniku kąpielowym
- Zbiornik wanny wykonany ze stali nierdzewnej wraz z pokrywą wanny i zaworem spustowym
- Zdejmowana kratka wentylacyjna
- Urządzenie chłodnicze bez bocznych otworów wentylacyjnych
- W zestawie 2 oliwki do węży o średnicy wewnętrznej 8 i 12 mm
- Klasa III (FL) zgodnie z DIN 12876-1
- Jasny, biały, czytelny wyświetlacz
- Łatwe przełączanie pompy pomiędzy obiegiem wewnętrznym i zewnętrznym
- Złącza pomp zewnętrznych (M16x1)
- Przyłącze USB
- Oszczędzająca miejsce konstrukcja wężownicy chłodzącej zapewnia więcej przestrzeni użytkowej w zbiorniku kąpielowym
- Zbiornik wanny wykonany ze stali nierdzewnej wraz z pokrywą wanny i zaworem spustowym
- Zdejmowana kratka wentylacyjna
- Urządzenie chłodnicze bez bocznych otworów wentylacyjnych
- W zestawie 2 oliwki do węży o średnicy wewnętrznej 8 i 12 mm
- Klasa III (FL) zgodnie z DIN 12876-1
| Ciężar: | 25.2 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 400 mm |
| Głębokość łaźni: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.35 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 15 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 4 l |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Objętość łaźni: | 3 l |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9012713.N1.03.S3 |
| Otwór wgłębny: | 150 mm |
| Pojemność łaźni: | 3 ... 4 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,03 °C |
| Szerokość otworu: | 130 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 230 mm |
| Temperatura: | -30 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | CD-310F |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 0,31 kW |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 130 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 230 x 400 x 650 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 650 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |