Cylindryczne kuwety polarymetryczne, zakres UV
Treść:
1
Numer produktu:
6800219
Informacje dot. produktu "Cylindryczne kuwety polarymetryczne, zakres UV"
Długość fali: 200 - 2500 nm
Materiał: szkło SUPRASIL®
Materiał: szkło SUPRASIL®
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 100 mm |
| Kształt (kuwety): | Cylindryczna |
| Maks. pojemność: | 28000 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 120-100-40 |
| Pojemność: | 28,000 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Szerokość wewnętrzna: | 19 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (Ø x wys.): | 22 x 102.5 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 102.5 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |
| Ø zewnętrzna: | 22 mm |