Cylindryczne kuwety polarymetryczne, zakres UV, z 2 tubusami z korkami z PTFE
Treść:
1
Numer produktu:
6090573
Informacje dot. produktu "Cylindryczne kuwety polarymetryczne, zakres UV, z 2 tubusami z korkami z PTFE"
Materiał: szkło High Performance.
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 0,1 mm |
| Kształt (kuwety): | Cylindryczna |
| Maks. pojemność: | 160 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 121-0.10-40 |
| Pojemność: | 160 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Szerokość wewnętrzna: | 13 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (Ø x wys.): | 22 x 20 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 20 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PTFE |
| Ø zewnętrzna: | 22 mm |