Cylindry pomiarowe Nalgene™, PMP
Treść:
1
Numer produktu:
9274928
Informacje dot. produktu "Cylindry pomiarowe Nalgene™, PMP"
Z wylewem i szeroką stabilną niebieską stopką z PP. Idealne dla przemysłu spożywczego. Wzorcowane na wlew w 20°C.
| Maks. odporność na temperaturę: | 135 °C |
|---|---|
| Materiał: | PMP |
| Numer artykułu producenta: | 3663-2000 |
| Odporność na temperaturę: | 135 °C |
| Podziałka: | 20.0 ml |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Tolerancja: | 12.0 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |