Cylindry pomiarowe Nalgene™, PMP
Treść:
1
Numer produktu:
9274906
Informacje dot. produktu "Cylindry pomiarowe Nalgene™, PMP"
Przezroczyste. Lekkie. Zgodne z normą ISO 6706. Z dużą, stabilną, żebrowaną stopką. Wzorcowane na wlew w temperaturze 20°C.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 135 °C |
| Materiał: | PMP |
| Numer artykułu producenta: | 3665-0500 |
| Odporność na temperaturę: | 135 °C |
| Podziałka: | 5 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wzorzec: | ISO 6706 |