Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B, brązowa podziałka, wysokie, z korkiem PP
Treść:
2
Numer produktu:
4688998
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa B, brązowa podziałka, wysokie, z korkiem PP"
SILBERBRAND ETERNA. Klasa B. Z korkiem z PP i sześciokątną stopką. Wysokość podana w tabeli to wysokość całkowita bez korka. Podziałka i oznaczenia wykonane trwałą, brązową farbą dyfuzyjną. Wzorcowane na wlew (TC, IN). Zgodne z normą DIN EN ISO 4788.
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 33954 |
| Podziałka: | 5.0 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Rozmiar szlifu: | NS34/35 |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 395 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |