Cylindry miarowe, PP, wysokie, klasa B, podziałki formowane
Treść:
1
Numer produktu:
6224476
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, PP, wysokie, klasa B, podziałki formowane"
Zgodne z normą ISO 6706 - 1981 (E), wysoka przejrzystość. Autoklawowalny w 121 °C przez 20 min, odporny na temperaturę do 100 °C. Trwała, formowana podziałka. Powierzchnia wewnętrzna o bardzo niskiej zwilżalności, dzięki czemu nie tworzy się menisk. Bezpieczne dla żywności.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Maks. odporność na temperaturę: | 100 °C |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0108200 |
| Odporność na temperaturę: | 100 °C |
| Podziałka: | 10.0 ml |
| Podziałka: | 100 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| Tolerancja: | 10.0 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 439 mm |
| Ø: | 66.0 mm |