Cylindry miarowe, PP, klasa B, wypukła podziałka, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
6243546
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, PP, klasa B, wypukła podziałka, wysokie"
- Grube ścianki, wykonane z wyjątkowo przezroczystego, czystego polipropylenu, eliminującego zniekształcenia.
- Zapewniają wysoką przezroczystość, odporność chemiczną i termiczną.
- Spełniają najwyższe wymogi jakości zgodnie z normą DIN 12681 oraz ISO 6706.
- Kalibrowane indywidualnie, w automatycznym zrobotyzowanym procesie.
- Powtarzana na wszystkich etapach kontrola jakości eliminuje możliwość pojawienia się odchyleń od wartości nominalnych.
- Cylindry wzorcowane na wlew (TC, IN) przy zachowaniu odchyleń zgodnych z klasą B.
- Podziałka jest wytłoczona i specjalnie zaprojektowana do tworzyw sztucznych, odporna na temp. do 60°C.
- W celu zachowania dokładności, polipropylenowe cylindry powinny być używane do płynów o temp. poniżej 60°C oraz chronione przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 016.05.500 |
| Odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Podziałka: | 5.0 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| Tolerancja: | 5.0 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 380 mm |
| Wzorzec: | DIN 12681/ ISO 6706 |