Cylindry miarowe, DURAN®, klasa B, niebieska podziałka, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
9274206
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, DURAN®, klasa B, niebieska podziałka, wysokie"
Wzorcowane na wlew (TC, IN). Z wylewem, sześciokątną stopką, napisy i podziałka wykonane krótkimi liniami, trwałą, niebieską emalią. Tolerancje lepsze niż dla klasy B. Zgodne z normą DIN EN ISO 4788.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 2230193 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 7.5 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 470 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |