Cylindry miarowe, DURAN®, klasa A, brązowa podziałka, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
6700903
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, DURAN®, klasa A, brązowa podziałka, wysokie"
Wzorcowane na wlew (TC, IN). Podziałka i napisy wykonane trwałą, brązową farbą dyfuzyjną, zgodnie z normą DIN EN ISO 4788. Główne punkty podziałki w formie pierścieni. Z wylewem, sześciokątną, szklaną stopką i nadrukowanym oznaczeniem serii i rokiem produkcji. Certyfikat zgodności wg DIN 12600. Raport kalibracji serii dostępny na stronie producenta www.hirschmannlab.com. Indywidualny certyfikat kalibracji lub certyfikat DAkkS (dawny DKD) dostępny na życzenie.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 2210170 |
| Podziałka: | 0.5 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| Tolerancja: | 0.25 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 170 mm |
| Wzorzec: | DIN 12600, DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |