Cylindry do gazów, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9318077
Informacje dot. produktu "Cylindry do gazów, DURAN®"
Z podstawą. Autoklawowalne.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Krawędź: | Zgrubnie szlifowane |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 213987708 |
| Pojemność nominalna: | 1250 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 65 x 450 mm |
| Wysokość: | 450 mm |
| Ø: | 65 mm |