Cylindry do gazów, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9318136
Informacje dot. produktu "Cylindry do gazów, DURAN®"
Ze stopką. Z obrzeżem szlifowanym, wywiniętym lub nie. Można sterylizować w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Krawędź: | Wywijane, szlifowane powierzchniowo |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 213993604 |
| Pojemność nominalna: | 440 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 60 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Ø: | 60 mm |