Cylindry, DURAN®, klasa A, z niebieską podziałką, ze szklanym korkiem
Treść:
1
Numer produktu:
7981735
Informacje dot. produktu "Cylindry, DURAN®, klasa A, z niebieską podziałką, ze szklanym korkiem"
Z sześciokątną podstawą. Z niebieską podziałką. Wzorcowane na IN. DIN EN 4788. Ze standardowym szlifowanym przegubem i szklanym korkiem. Certyfikowana zgodność, z datowaną identyfikacją partii. Dodatkowe certyfikaty partii mogą być generowane i drukowane na stronie internetowej producenta.
| Klasa dokładności: | A |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 2340293 |
| Podziałka: | 10.0 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek NS |
| Rozmiar szlifu: | NS45/40 |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 5,0 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 510 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | Szkło |