Cylinder miarowy do wyznaczania gęstości ubiciowej
Treść:
1
Numer produktu:
6078374
Informacje dot. produktu "Cylinder miarowy do wyznaczania gęstości ubiciowej"
Zgodne z normą DIN EN ISO 4788. Klasa B, z niebieską podziałką.
| Numer artykułu producenta: | 2200886 |
|---|---|
| Podziałka: | 2 ml |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 2.0 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 330 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |