Cylinder miarowy, DURAN®, klasa A, niebieska podziałka
Treść:
1
Numer produktu:
7200404
Informacje dot. produktu "Cylinder miarowy, DURAN®, klasa A, niebieska podziałka"
Pasek Schellbacha dla zwiększenia czytelności i dokładnej konfiguracji menisku, zgodnie z DIN EN ISO 4788. Kalibracja dla wlew (IN).
- Certyfikowana zgodność
- Z datowaną identyfikacją partii
- Podziałka pierścieniowa w punkcie głównym
- Z wylewką
- Sześciokątna stopka szklana
- Dodatkowe certyfikaty partii można w każdej chwili bezpłatnie wygenerować i wydrukować na stronie www.hirschmannlab.com.
| Numer artykułu producenta: | 2220154 |
|---|---|
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Pojemność nominalna: | 5 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0.05 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 115 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |