Cyfrowy termometr min/max z czujnikiem
Treść:
1
Numer produktu:
6240248
Informacje dot. produktu "Cyfrowy termometr min/max z czujnikiem"
Termometr cyfrowy z bardzo dużym wyświetlaczem LCD.
- pomiar drugiej temperatury (np. zewnętrznej) poprzez kabel
- wysokie i niskie wartości z ręcznym resetem
- do powieszenia lub postawienia (z rozkładaną podstawką)
- długość kabla ok. 300 cm
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 147 g |
| Długość kabla: | 3 m |
| Głębokość: | 21 mm |
| Kolor: | Czarny/biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura wewnętrzna: | 50 °C |
| Maks. Temperatura zewn.: | 70 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Min. temperatura wewnątrz: | -10 °C |
| Min. temperatura zewnętrzna: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 30.1011 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 102 mm |
| Temperatura wewn.: | -10 ... 50 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -50 ... 70 °C |
| Typ: | TFA 30.1011 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 102 x 21 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |