Cyfrowy termometr min/max wewnętrzny/zewnętrzny z czujnikiem
Treść:
1
Numer produktu:
6226088
Informacje dot. produktu "Cyfrowy termometr min/max wewnętrzny/zewnętrzny z czujnikiem "
Termometr cyfrowy z alarmem temperatury i wodoodpornym czujnikiem zewnętrznym.
- Dwupoziomowy wyświetlacz LCD, maks./min. temperatura, z możliwością przełączenia skali na °F
- Dokładność: ±1 °C (0 do 50 °C), w pozostałych przypadkach ±2 °C
- Łącznie z baterią: 1 x 1,5 V AAA
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Długość kabla: | 290 cm |
| Głębokość: | 20 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura wewnętrzna: | 50 °C |
| Maks. Temperatura zewn.: | 70 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Min. temperatura wewnątrz: | -10 °C |
| Min. temperatura zewnętrzna: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 30.1024 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 70 mm |
| Temperatura wewn.: | -10 ... 50 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -50 ... 70 °C |
| Typ: | TFA 30.1024 |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 20 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |