Cyfrowy przenośny refraktometr ręczny serii PAL
Treść:
1
Numer produktu:
4672019
Informacje dot. produktu "Cyfrowy przenośny refraktometr ręczny serii PAL"
Do pomiaru próbek o wysokim stężeniu cukru, takich jak: dżemy, marmolady, galaretki, miód czy soki zagęszczone oraz do oznaczania kwasowości i stężenia soli. Klasa bezpieczeństwa IP 65 oznacza, że refraktometry mogą być myte pod bieżącą wodą. Łatwa kalibracja od “punktu zerowego”; przy użyciu zwykłej wody. Pomiar temperatury z automatyczną jej kompensacją. Różne modele do różnych zastosowań, np. analiza moczu, pomiar stężenia soli, cukru itd. Z transmisją danych poprzez komunikację bliskiego pola (NFC).
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 100 g |
| Głębokość: | 109 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Numer artykułu producenta: | 4393 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 55 mm |
| Temperatura: | 10 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| Typ: | PAL-03CS |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 55 x 109 x 31 mm |
| Wysokość: | 31 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0,00 ... 28,0 % (g/100g) Zasolenie |