Refraktometry przenośne, cyfrowe, seria PAL-BX/ACID
Treść:
1
Numer produktu:
4672018
Informacje dot. produktu "Refraktometry przenośne, cyfrowe, seria PAL-BX/ACID"
Do pomiaru %Brix i kwasowości owoców. Zestawienie Brix i kwasowości określa dojrzałość owoców i oraz wskaźnik %Brix / %Kwasowość. Łatwy i precyzyjny pomiar bez miareczkowania i odczynników.
Zakres dostawy: Refraktometr, waga, 1 x zlewka, 1 x łyżka pomiarowa
Zakres dostawy: Refraktometr, waga, 1 x zlewka, 1 x łyżka pomiarowa
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiarowy Brix: | 0,0 ... 60,0% |
| Dokładność Brix: | ±0,2% |
| Dokładność kwasowości: | ±0,10% (0,10 .. 1%) ±10% wartości mierzonej (1,01 ... 8,80%) |
| Zakres temperatur: | 10,0 ... 40,0°C |
| Dokładność temperatury: | ±0,1°C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 55 x 31 x 109 mm |
| Ciężar: | 100 g |
| Zasilanie: | 2 x AAA batteries |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP65 |
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 100 g |
| Głębokość: | 31 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Numer artykułu producenta: | 7115 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.01 %, 0.1 % Brix |
| Szerokość: | 55 mm |
| Temperatura: | 10 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| Typ: | PAL-BX/ACID15 Master Kit |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 55 x 31 x 109 mm |
| Wysokość: | 109 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.10 ... 4.00 % Mango, 0.0 ... 90.0 % Brix |