Wirówki 5702 / 5702 R / 5702 RH (IVD) | Typ: 5702 (IVD)
Treść:
1
Numer produktu:
9776638
Informacje dot. produktu "Wirówki 5702 / 5702 R / 5702 RH (IVD) | Typ: 5702 (IVD)"
| Ciężar: | 20 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 400 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. RCF: | 3000 x g |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 4400 1/min |
| Numer artykułu producenta: | 5702000019 |
| Prędkość: | 100 ... 4,400 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Szerokość: | 320 mm |
| Temperatura: | 40 °C |
| Typ: | 5702 (IVD) |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 320 x 400 x 240 mm |
| Wysokość: | 240 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z chłodzeniem: | Nie |