Wirówki 5702 / 5702 R / 5702 RH (IVD) | Typ: 5702 R (IVD)
Treść:
1
Numer produktu:
4655169
Informacje dot. produktu "Wirówki 5702 / 5702 R / 5702 RH (IVD) | Typ: 5702 R (IVD)"
| Ciężar: | 36 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 15/50 ml Tubes |
| Głębokość: | 580 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. RCF: | 3000 x g |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 4400 1/min |
| Moc znamionowa: | 380 W |
| Numer artykułu producenta: | 5703000420 |
| Prędkość: | 100 ... 4,400 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Szerokość: | 380 mm |
| Temperatura: | -9 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | -9 °C |
| Typ: | 5702 R (IVD) |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 380 x 580 x 260 mm |
| Wysokość: | 260 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z chłodzeniem: | Tak |
| Z timerem: | Tak |