Centrifuge kit, Mini-Centrifuge Sprout® plus
Treść:
1
Numer produktu:
4684318
Informacje dot. produktu "Centrifuge kit, Mini-Centrifuge Sprout® plus"
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. RCF: | 2000 x g |
| Maks. prędkość: | 6000 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | HS120568 |
| Prędkość: | 6,000 1/min |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |