Wirówki mikrolitrowe, Sprout® plus
Treść:
1
Numer produktu:
4666426
Informacje dot. produktu "Wirówki mikrolitrowe, Sprout® plus"
Nowe rotory SnapSpin™ do kompaktowych mini wirówek. Następna generacja wirówek Sprout® o nowych cechach, umożliwiających zwiększenie wydajności pracy w laboratorium. Dwa nowe rotory SnapSpin (6-miejscowy rotor standardowy i 8-miejscowy rotor do probówek w paskach), które można szybko i łatwo wymieniać. Dodatkowo dostępne są dwa zestawy adapterów do mikroprobówek i probówek PCR® (2,0, 1,5, 0,5, 0,2 ml). Wirówki Sprout® są idealne do rozdzielania komórek i do przygotowania próbek do HPLC. Typowy czas wirownia to ok. 20 sek, pokrywa o ergonomicznym kształcie umożliwia obsługę jedną ręką. Wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV.
Łatwość pracy: wystarczy umieścić rotor z probówkami w wirówce i zamknąć pokrywę. W celu uruchomienia kolejnego wirowania należy zamknąć ponownie pokrywę. Zabezpieczenie silnika nie pozwala na start z otwartą pokrywą. Wirówki zajmują mało miejsca na stole. Do spakowania należy jedynie odłączyć przewód.
Zakres dostawy:
6 x 1,5/2,0 ml probówek lub do stosowania z adapterem na 6 x 0,5 ml probówek. 2. Rotor do PCR: dwa paski 8 x 0,2 ml probówki do PCR lub 16 x 0,2 ml osobnych probówek do PCR. 6 adapterów do probówek o poj. 0,2 ml i 0,5 ml
Łatwość pracy: wystarczy umieścić rotor z probówkami w wirówce i zamknąć pokrywę. W celu uruchomienia kolejnego wirowania należy zamknąć ponownie pokrywę. Zabezpieczenie silnika nie pozwala na start z otwartą pokrywą. Wirówki zajmują mało miejsca na stole. Do spakowania należy jedynie odłączyć przewód.
- Cicha praca
- Oszczędność miejsca
- Funkcja Quick Spin do szybkiego, krótkiego wirowania
- Numerowane miejsca na probówki
- Wirówki nie uruchomią się bez zamkniętej pokrywy
- Większe pokrywy pozwalają na korzystanie z dłuższych oraz ściętych fiolek oraz wyższych zakrętek/zakrywek
- Zasilacz z kablami zasilającymi z różnymi standardami wtyczek
Zakres dostawy:
- Dwa rotory łatwe do wymiany, bez dodatkowych narzędzi. 1. Rotor okrągły, jednostronny:
6 x 1,5/2,0 ml probówek lub do stosowania z adapterem na 6 x 0,5 ml probówek. 2. Rotor do PCR: dwa paski 8 x 0,2 ml probówki do PCR lub 16 x 0,2 ml osobnych probówek do PCR. 6 adapterów do probówek o poj. 0,2 ml i 0,5 ml
- Walizkę transportową, PP - umożliwia przechowywanie rotorów i adapterów i ich ochronę przed kurzem
- Statyw na probówki, PP - do wygodnego przechowywania probówek przed i po wirowaniu. Na probówki 16 x 2,0 / 1,5 ml(śred. 12 mm)
- 4 zapasowe uszczelki typu O-ring do pokrywy
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 153 mm |
| Kolor: | Zielony |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. RCF: | 2000 x g |
| Maks. prędkość: | 6000 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc znamionowa: | 7.3 W |
| Numer artykułu producenta: | HS120610 |
| Prędkość: | 6,000 1/min |
| Szerokość: | 128 mm |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 128 x 153 x 109 mm |
| Wysokość: | 109 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |