Centrifuge bottles, PP | Nominal capacity: 500 ml
Treść:
36
Numer produktu:
4714164
Informacje dot. produktu "Centrifuge bottles, PP | Nominal capacity: 500 ml"
| Maks. RCF: | 6000 x g |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | CFT041500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 95 x 147 mm |
| Wysokość: | 147 mm |
| Ø: | 95 mm |