Centrifuge bottle racks, PP
Treść:
12
Numer produktu:
4712389
Informacje dot. produktu "Centrifuge bottle racks, PP"
| Dla naczyń: | 600 ml |
|---|---|
| Kolor: | Jasno-zielony |
| Liczba miejsc: | 3 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Materiał: | PP |
| Min. odporność na temperaturę: | -80 °C |
| Numer artykułu producenta: | CTS001600 |
| Odporność na temperaturę: | -80 ... 121 °C |
| UNSPSC: | 41122804 |