Butle z gwintem, szkło sodowo-wapniowe, bursztynowe
Treść:
1
Numer produktu:
9284545
Informacje dot. produktu "Butle z gwintem, szkło sodowo-wapniowe, bursztynowe"
- Zakrętka z PP
- Pierścień wylewowy LDPE
| Gwint: | GL 45 |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 704020 |
| Pojemność nominalna: | 2500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 24-12-20-03 |
| Wysokość: | 300 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 140 mm |