Butle, szkło sodowo-wapniowe, kwadratowe
Treść:
1
Numer produktu:
9072073
Informacje dot. produktu "Butle, szkło sodowo-wapniowe, kwadratowe"
Szeroka szyjka. Szyjka z krótkim gwintem. Klasa hydrolityczna 3.
Pierścień wylewowy i zakrętkę przeciwpyłową należy zamawiać osobno!
Pierścień wylewowy i zakrętkę przeciwpyłową należy zamawiać osobno!
| Gwint: | GL 32 |
|---|---|
| Głębokość: | 48 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 238201709 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Szerokość: | 48 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 48 x 48 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |