Butle kwadratowe, szkło sodowo-wapniowe, bursztynowe
Treść:
1
Numer produktu:
9072085
Informacje dot. produktu "Butle kwadratowe, szkło sodowo-wapniowe, bursztynowe"
Szeroka szyja z krótkim gwintem. Klasa hydrolityczna 3.
Pierścień wylewowy należy zamawiać osobno!
Pierścień wylewowy należy zamawiać osobno!
| Gwint: | DIN 54 S |
|---|---|
| Głębokość: | 76 mm |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 238264403 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| Szerokość: | 76 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 76 x 76 x 173 mm |
| Wysokość: | 173 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 76 mm |