Butle laboratoryjne, szkło borokrzemowe 3.3, GL45
Scherf Präzision Europa GmbH
Treść:
1
Numer produktu:
9072337
Informacje dot. produktu "Butle laboratoryjne, szkło borokrzemowe 3.3, GL45"
Zgodne z normą DIN 168 - 1 oraz EN ISO 4796-1. Z podziałką, pierścieniem wlewowym i zakrętką z PP o gwincie ISO.
Certyfikaty dostępne na życzenie.
Certyfikaty dostępne na życzenie.
| Gwint: | GL 45 |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 95206006 |
| Pojemność nominalna: | 5000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 330 mm |
| Wzorzec: | ISO 4796-1 |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 181 mm |