Butle, DURAN®, z numerem serii, z zakrętkami
Treść:
10
Numer produktu:
4679003
Informacje dot. produktu "Butle, DURAN®, z numerem serii, z zakrętkami"
Z czytelną podziałką i dużym polem do łatwego oznaczania, z wypalanej, bardzo trwałej białej ceramiki. Butelki o pojemności 10 ml i 25 ml ze specjalnie ukształtowanym szklanym obrzeżem dla lepszego nalewania (eliminującą konieczność stosowania dodatkowego pierścienia wylewowego).
Z niebieską zakrętką z PP i pierścieniem wylewowym.
- Zgodność z normą ISO 4796-1
- Z kodem identyfikacyjnym
- Szkło neutralne / szkło typu I zgodnie z USP/EP i JP
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL 32 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 218011753 VE=10 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość z zakrętką: | 91 mm |
| Wzorzec: | ISO 4796-1 |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 46 mm |