Butle, DURAN®, z numerem serii, bez zakrętek
Treść:
1
Numer produktu:
7079854
Informacje dot. produktu "Butle, DURAN®, z numerem serii, bez zakrętek"
Z czytelną podziałką i dużym polem do łatwego oznaczania, z wypalanej, bardzo trwałej białej ceramiki. Butelki o pojemności 10 ml i 25 ml ze specjalnie ukształtowanym szklanym obrzeżem dla lepszego nalewania (eliminującą konieczność stosowania dodatkowego pierścienia wylewowego).
Zakrętki i pierścienie wylewowe należy zamawiać osobno!
- Zgodność z normą ISO 4796-1
- Z kodem identyfikacyjnym
- Szkło neutralne / szkło typu I zgodnie z USP/EP i JP
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL 45 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 218018806 |
| Pojemność nominalna: | 15000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 445 mm |
| Wzorzec: | ISO 4796-1 |
| Ø: | 268 mm |