Butle laboratoryjne, DURAN®, bursztynowe, z numerem serii
Treść:
1
Numer produktu:
7021486
Informacje dot. produktu "Butle laboratoryjne, DURAN®, bursztynowe, z numerem serii"
Do przechowywania oraz transportu substancji wrażliwych na światło. Z łatwą do odczytania podziałką oraz dużym polem do opisu do łatwej identyfikacji. Ochrona przed promieniowaniem UV do długości fali około 500 nm. 10 ml i 25 ml ze specjalnym kształtem obrzeża, dzięki czemu dodatkowy pierścień wylewowy z tworzywa sztucznego nie jest konieczny.
Zakrętki i pierścienie wylewowe należy zamawiać osobno!
- ISO 4796-1
- Norma USP
- Kod ewidencyjny
- Możliwość sterylizacji w autoklawie
Zakrętki i pierścienie wylewowe należy zamawiać osobno!
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | 45 GL |
| Kolor: | Brązowy |
| Maks. odporność na temperaturę: | 140 °C |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 218068802 |
| Pojemność nominalna: | 15000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 445 mm |
| Wzorzec: | ISO 4796-1 |
| Ø: | 268 mm |