Butle hodowlane, DURAN®, z wywiniętym obrzeżem
Treść:
1
Numer produktu:
9010254
Informacje dot. produktu "Butle hodowlane, DURAN®, z wywiniętym obrzeżem"
Z wywiniętym obrzeżem. Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Materiał: | Szkło DURAN® |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 214515402 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 41104104 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 105 x 237 mm |
| Wysokość: | 237 mm |
| Ø: | 105 mm |
| Ø szyi: | 46 mm |