Butle hodowlane, DURAN®, bez obrzeża
Treść:
1
Numer produktu:
9010152
Informacje dot. produktu "Butle hodowlane, DURAN®, bez obrzeża"
DURAN®. Bez obrzeża. Szklo typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Materiał: | Szkło DURAN® |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 217734404 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41104104 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 83 x 208 mm |
| Wysokość: | 208 mm |
| Ø: | 83 mm |
| Ø szyi: | 38 mm |