Butle hodowlane, DURAN®, bez obrzeża
Treść:
1
Numer produktu:
9010130
Informacje dot. produktu "Butle hodowlane, DURAN®, bez obrzeża"
DURAN®. Bez obrzeża. Dostosowane do kapturków szklanych. Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Materiał: | Szkło DURAN® |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 214313902 |
| Pojemność nominalna: | 300 ml |
| UNSPSC: | 41104104 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 70 x 168 mm |
| Wysokość: | 168 mm |
| Ø: | 70 mm |
| Ø szyi: | 31 mm |