Butle Roller, PETG, Powierzchnia gładka
Treść:
20
Numer produktu:
4008674
Informacje dot. produktu "Butle Roller, PETG, Powierzchnia gładka"
Sterylne butle do produkcji szczepionek, przeciwciał monoklonalnych oraz leków na skalę przemysłową. Wykonane z trwałego PETG. Doskonałe do hodowli komórek adherentnych. Dostępny szeroki zakres wielkości, z powierzchnią od 1050 cm2 do 4200 cm2 i z różnymi modyfikacjami powierzchni. Opatentowane rozwiązanie powiększające znacząco powierzchnię "Expanded Surface" (XPS) umożliwia zwiększony wzrost komórek i wydajność bez konieczności użycia dodatkowego wyposażenia lub nakładu pracy. Powierzchnia ułożona poprzecznie do osi obrotu, co redukuje turbulencje podczas ruchu. Płaskie powierzchnie pomiędzy sekcjami umożliwiają kontrolę hodowli pod mikroskopem. Z ułatwiającą napełnianie, czytelną skalą oraz systemem szybkiego otwierania/zamykania zwiększającymi produktywność. W celu ułatwienia identyfikacji, na każdej butli nadrukowano numer serii.
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 420 ml |
| Materiał: | PETG |
| Min. objętość robocza: | 210 ml |
| Numer artykułu producenta: | 1060-85 |
| Objętość robocza: | 210 ... 420 ml |
| Obszar wzrostu: | 1050 cm² |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Wentylowana/filtr |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41122105 |
| Z podziałką: | Tak |
| Z pokrywą: | Tak |
