Butle Roller, PS, Powierzchnia gładka, płytkie wcięcie
Treść:
20
Numer produktu:
9407104
Informacje dot. produktu "Butle Roller, PS, Powierzchnia gładka, płytkie wcięcie"
Butle umożliwiają powiększenie skali hodowlanej od szalek Petriego, przez butle płaskie aż do butli obracających się. Mogą być stosowane jako naczynie podstawowe lub jako platforma przejściowa średniej skali do przygotowania hodowli przed umieszczeniem w fabrykach komórkowych lub bioreaktorach hodowlanych. Specjalny proces produkcji i bezszwowe wykonanie podnoszą odporność na uderzenia i redukują ryzyko wycieku. Butle dostępne są w wersjach z dnem płaskim, wcięciem płytkim lub głębokim do pracy manualnej i automatycznej. Pionowe, wystające powierzchnie ograniczają znacznie retencję. Nietoksyczność, apirogenność i sterylność (10-3 SAL). potwierdzone certyfikatem. Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia dokumentacji walidacji.
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 425 ml |
| Materiał: | PS |
| Min. objętość robocza: | 170 ml |
| Numer artykułu producenta: | 183302 |
| Objętość robocza: | 170 ... 425 ml |
| Obszar wzrostu: | 850 cm² |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Wentylowana/filtr |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41122105 |
| Z pokrywą: | Tak |
