Butle, HDPE, kwadratowe, bez zamknięcia, seria 310
Treść:
1
Numer produktu:
9072819
Informacje dot. produktu "Butle, HDPE, kwadratowe, bez zamknięcia, seria 310"
Butle z HDPE, kwadratowe, w naturalnym kolorze tworzywa, półprzezroczyste. Zakrętki należy zamawiać osobno!
| Głębokość: | 54.5 mm |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2000070522 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| Szerokość: | 63.5 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 63.5 x 54.5 x 180.0 mm |
| Wysokość: | 180.0 mm |
| Ø zewn. gwintu: | 25 mm |