Butle, PVC, kwadratowe, bez zamknięcia, seria 310
Treść:
1
Numer produktu:
9072914
Informacje dot. produktu "Butle, PVC, kwadratowe, bez zamknięcia, seria 310"
Butle z PVC, kwadratowe, przezroczyste, sztywne. Zakrętki należy zamawiać osobno!
| Głębokość: | 38.0 mm |
|---|---|
| Materiał: | PVC |
| Numer artykułu producenta: | 2000071490 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| Szerokość: | 59.0 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 59.0 x 38.0 x 151.5 mm |
| Wysokość: | 151.5 mm |
| Ø zewn. gwintu: | 25 mm |