Butle, DURAN®, odporne na zmiany ciśnienia
Treść:
1
Numer produktu:
9071707
Informacje dot. produktu "Butle, DURAN®, odporne na zmiany ciśnienia"
DURAN®. Butle z nadrukowanym numerem serii, gwint DIN, zgodne z normą ISO 4796. Odporność baryczna od -1 do 1,5 bara (potwierdzona przez TÜV zgodnie z normą DIN EN 1595, znak GS). Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Z numerem serii - certyfikat dostępny na stronie internetowej producenta. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
Zakrętkę i pierścień wylewowy należy zamawiać osobno!
Zakrętkę i pierścień wylewowy należy zamawiać osobno!
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | 45 GL |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 1092235 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 176 mm |
| Ø: | 86 mm |